MŁODZICY KSB POTWIERDZAJĄ WYSOKĄ FORMĘ

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzicy z Wrocławia w X Integracyjnym Turnieju Wołów 2013. 

Wrocławianie pojechali do Wołowa dwoma składami. Oba zespoły wygrywały mecz za meczem, a jedynie drużyna KSB 1 zremisowała z drużyną Steers Wołów.

W ostatnim meczu zmierzyły się KSB1 z KSB2, który decydował o tym kto wygra cały turniej. Lepsi okazali się Ci pierwsi, którzy zwyciężyli 8:4. Do ostatniej zmainy na tablicy był remis 4:4, ale ostatnia odsłona zadecydowała, że to zawodnicy KSB1 mogli cieszyć się ze zwycięstwa w meczu, a tym samym w całym turnieju.


Widać, że wrocławscy młodzicy mocno pracowali w całym sezonie letnim, co przełożyło się także na zwycięstwa na hali. Mnóstwo doskonale wybronionych akcji wielokrotnie nie pozwalały przeciwnikom nawet na zdobycie pierwszej bazy. Mocnym punktem naszych drużyn okazało się także odbijanie, a Hubert Marcinkowski zaliczył pięknego Home Run'a. 

Nasze drużyny młodzików nigdy nie radziły sobie zbyt dobrze na hali, dlatego bardzo cieszy dobra forma naszych młodych baseballistów.

GALERIA ZDJĘĆ Z TURNIEJU >>>

Kolejny turniej odbędzie się 22 grudnia we Wrocławiu.