CZWARTE MIEJSCE MŁODZIKÓW NA TURNIEJU W RYBNIKU

W niedzielę 18.10.2015 KSB Wrocław wywalczyło 4-te miejsce w kategorii Młodzik na mocno obsadzonym turnieju w Rybniku (II Międzynarodowy Turniej Baseballu o Puchar Prezydenta Rybnika).

Zawodnicy i zawodniczki wrocławskiej drużyny zaprezentowali się naprawdę dobrze w walce z drużynami zarówno z Polski jak i Czech.
Wygrana 5:1 w pierwszym meczu z drużyną Caper Kędzierzyn Koźle była tylko rozgrzewką przed kolejnymi starciami z lepiej prezentującymi się rywalami.
W kolejnym meczu Frydek Mistek Klasik (Czechy), późniejszy niekwestionowany zwycięzca turnieju nie dał szans naszej drużynie wygrywając 7:0, natomiast 2 ostatnie mecze trzymały w napięciu do ostatniej zmiany.
Pojedynek z Silesią Rybnik kończył się dogrywką, w której gospodarze turnieju przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść wygrywając 6:5.
Kończący cały turniej mecz z Jastrzębiem toczył się o podium, niestety i w tym spotkaniu Młodzikom KSB Wrocław zabrakło bardzo niewiele do wywalczenia zwycięstwa - porażka 8:10 ostatecznie uplasowała nasz zespół na 4-tym miejscu.

Wrocławskim zawodnikom z pewnością nie można odmówić waleczności i wiary w zwycięstwo.
Zarówno po wynikach spotkań jak i przebiegu gry widoczny jest progres w umiejętnościach młodych zawodników jak i ich determinacji i podejścia do meczu. Z niecierpliwościa czekamy na kolejny turniej... już jutro:)