SREBRNI MEDALIŚCI MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW

Miejska Górka, 19-21 października 2018 r.

Nasza drużyna młodzików (roczniki 2006-2008) wywalczyła drugie miejsce podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbyły się 19-21 października 2018 r. w Miejskiej Górce.

Swoją rywalizację zaczęliśmy w sobotę od przegranego meczu z gospodarzami turnieju - Demonami Miejska Górka. Później naszym podopiecznym z meczu na mecz szło juz coraz lepiej. Pokonując w drugim sobotnim pojedynku Walecznych Przemków wiedzieliśmy, że kolejne mecze będą o podium. W niedzielnych pojedynkach wygraliśmy z Wilkami Witnica, a następnie ze Steers Wołów. 

Trzy zwycięstwa i jedna przegrana dały srebrne medale naszym zawodniczkom i zawodnikom. Cieszy dobra posatawa naszych miotaczy oraz dobre bieganie po bazach. Jednak jest jeszcze nad czym pracować;)

Gratulujemy!:)