Informacje dotyczące obozu letniego w Twardogórze w terminie 25 lipca - 4 sierpnia 2022

Informacja dotycząca badań 26 marca 2022 r. w SPORTSmed na ul. Piastowskiej 31/2.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą obozu letniego w Twardogórze (Moszycach) w terminie 12-20 lipca 2021 r. (TURNUS II - młodsi)

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą obozu letniego w Twardogórze (Moszycach) w terminie 2-11 lipca 2021 r. (TURNUS I - starsi)

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 - 18 lat. Zapisy do naszej akademii baseballu. Dołącz do nas!

Informacja dotycząca badań 20 i 21 czerwca 2020 r. w SPORTSmed na ul. Piastowskiej 31/2.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą obozu letniego w Twardogórze (Moszycach) w terminie 6-11 lipca 2020 r. (TURNUS II)

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą obozu letniego w Twardogórze (Moszycach) w terminie 27 czerwca - 5 lipca 2020 r. (TURNUS I)

Prosimy o wydrukowanie, uzupełnienie i podpisanie załączonego oświadczenia. W przypadku braku możliwości wydrukowania, prosimy o dostarczenie odręcznie napisanych oświadczeń - zgodnie z załączonym wzorem.

Zdjęcia z obozu w Twardogórze 8-14 lutego 2020

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą obozu zimowego w Twardogórze w terminie 8-14 lutego 2020 r.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą obozu letniego w Twardogórze (Moszycach) w terminie 8-14 lipca 2019 r.

Informacja dotycząca badań 8 i 9 marca 2019 r. w SPORTSmed na ul. Piastowskiej 31/2.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą obozu zimowego w Twardogórze w terminie 4-9 lutego 2019 r.

Zapraszamy na Wrocław Baseball Cup 2018, który odbędzie się 17 listopada.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 7 - 18 lat. Zapisy do naszej akademii baseballu. Dołącz do nas!

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą obozu zimowego w Twardogórze w terminie 1 - 10 lipca 2018 r.

3 lutego 2018 r. zajęcia baseballu odbędą się w hali przy ul. Łagiewnickiej 9.

Zaczynamy odliczanie dni do VIII edycji Wrocław Baseball Cup. Zapraszamy do oglądania zmagań naszych młodych zawodników i zawodniczek - 25 listopada na hali LO 9 przy ul. Piotra Skargi. A już teraz można zapoznać się z harmonogramem turnieju.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją dotyczącą obozu zimowego w Twardogórze w terminie 15 - 20 stycznia 2018 r.

Po wielu latach starań doczekaliśmy się boiska basebllowego z prawdziwego zdarzenia we Wrocławiu. Galeria zdjęć dostępna w artykule

Informacja dotycząca badań 4 listopada 2017 r. w SPORTSmed na ul. Piastowskiej 31/2.

Przedstawiamy ofertę wyjazdu na obóz do Twardogóry

Informacja dotycząca badań 1 i 8 kwietnia 2017 r. w SPORTSmed na ul. Piastowskiej 31/2.

Harmonogram treningów w okresie styczeń - marzec 2017

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi obozu zimowego w Twardogórze w dniach 20 lutego - 25 lutego 2017 r.

Harmonogram treningów kwiecień - czerwiec 2016 r.:

Zapraszamy na otwarte treningi wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do naszych drużyn. Sprawdź gdzie trenujemy. Treningi otwarte będą trwać do 9 kwietnia. Jeśli masz pytania - zadzwoń: tel 791 871 973 lub napisz: zapisy@akademia-baseball.pl.

W najbliższą sobotę 12.03.2016 zapraszamy wszystkich zawodników KSB Wrocław w kategorii Młodzik na dodatkowy trening oraz mecze na sali LO9 (Zespół Szkół nr 3).

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi obozu zimowego w Twardogórze w dniach 30 stycznia - 3 lutego 2016 r.

W sobotę 12.12.2015 odbył się XII Integracyjny Turniej Baseballowy w Wołowie, na którym drużyna KSB Wrocław wygrała wszystkie mecze i zdobyła 1. miejsce!

Połączone składy z grup ćwiczących w S.P. 109 oraz S.P. 90 ...

W niedzielę 18.10.2015 KSB Wrocław wywalczyło 4-te miejsce w kategorii Młodzik na mocno obsadzonym turnieju w Rybniku (II Międzynarodowy Turniej Baseballu o Puchar Prezydenta Rybnika).

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi obozu letniego w Twardogórze w dniach 3-9 lipca 2015

Znamy już terminarz i regulamin Pucharu Polski Kadetów, który zostanie rozegrany 8-10 maja na Stadionie Zakrzów przy ul. Niepodległości we Wrocławiu.

Zapraszamy na Puchar Polski Kadetów, który zostanie rozegrany we Wrocławiu w terminie 8-10 maja 2015 r.
Zgłoszenia prosimy przesyłać na biuro@baseballwroclaw.pl do 27 kwietnia do godz. 12:00.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi obozu zimowego w Twardogórze w dniach 17-22 stycznia 2015 r.

Miniony weekend był udany dla wrocławskich młodzików. Nasz pierwsza drużyna wygrała Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Miejskiej Górce. 

Chcesz dołączyć do Akdemii Baseballu? To doskonały moment, żeby dołączyć do jednej z naszych drużyn. 

Przedstawiamy ofertę wyjazdu na obóz do Twardogóry

Klub Sportowy zaprasza wszystkie zainteresowane drużyny na Puchar Polski Juniorów, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 13-15 czerwca 2014 roku.

W Gimnazjum nr 6 we Wrocławiu powstanie pierwsza klasa baseballowa w naszym mieście. Obecnie trwa nabór, a testy sprawnościowe odbędą się 26 marca 2014 r.

Przedstawiamy ofertę wyjazdu na obóz do Twardogóry w dniach 24 lutego - 1 marca 2014 r.

Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzicy z Wrocławia w X Integracyjnym Turnieju Wołów 2013. 

Już jutro nasi młodzicy rozpoczną sezon halowy. Do Wołowa pojadą dwie drużyny KSB, które zmierzą się z ekipami z Miejskiej Górki, Przemkowa oraz gospodarzy turnieju.

Już jutro kolejny otwarty trening dla wszystkich gimnazjalistów.

Chciałbyś zagrać w baseball? Jesteś ciekawy jak daleko potrafisz odbić piłkę? Czy łapanie w rękawicę baseballową jest takie łatwe?

Młodzicy KSB Wrocław zdobyli złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Miejskiej Górce.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych treningami w Szkole Podstawowej nr 23 (ul. Przystankowa) na pokazowy trening, który odbędzie się już w najbliższy wtorek (08.10.13 r.) na sali gimnastycznej szkoły.

Zajęcia przeprow

Klub Sportowy Baseball Wrocław ogłasza nabór do sekcji młodzieżowych dla kategorii wiekowych: minibaseball (6-9lat), młodzik (10-12lat), kadet(13-15lat) i junior(16-18 lat.)

Z przyjemnością informujemy, że gleria zdjęć z tegorocznej edycji Turnieju w Sala Baganzie jest już dostepna na naszej stronie!

Śledź wyniki spotkań w ramach Mistrzostw Polski Kadetów, Miejska Górka (12-15 lipca 2013 r.)

Dzisiaj rozpoczął się turniej finałowy Mistrzostw Polski Kadetów. Nasi zawodnicy w meczu inauguracyjnym pokonali Kruki Augustów 15:5.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-9 i 10-12 lat na warsztaty baseballowe, które odbędą się na małym boisku baseballowym na Stadionie Olimpijskim w godz. 13:00 - 15:30. Zobacz jak do nas dojechać...

W sobotę 25 maja 2013 r. rozegrana został V edycja Wrocław Baseball Cup. W turnieju wzięło udział 10 drużyn z 4 województw, a turniej po raz pierwszy został rozegrany na 3 boiskach.

Już w najbliższą sobotę (25 maja 2013 r.) rozegrany zostanie Wrocław Baseball Cup 2013. W turnieju wezmie udział 10 drużyn z 4 województw. Zapraszamy do zapoznania się z terminarzem meczów.

Sezon baseballowy ruszył pełną parą. Zapraszamy do zapoznania się ze zbliżającymi się wydarzeniami, w których wezmą udział nasi zawodnicy.

Przedstawiamy ofertę wyjazdu na obóz do Twardogóry

Dzięki pomocy naszych kadetów i juniorów, nasze boisko wygląda coraz lepiej. Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć z placu budowy:)

Zapraszamy na turniej Wrocław Baseball Cup 2013 - V Międzywojewódzki Turniej Baseballowy

W ostatnią niedzielę sześciu zawodników naszej szkółki baseballowej zaliczyło debiut w pierwszej drużynie Klubu Sportowego Baseball Wrocław.

W sobotę 13 kwietnia 2013 r. w godz. 9:00 - 14:00 odbędą się badania sportowe dla zawodników wszystkich kategorii wiekowych naszego Klubu.

Zaparaszamy na treningi do nowej sekcji KADETÓW (13-15 lat) i JUNIORÓW (16-18 lat), które będą odbywały się na sali gimnastycznej w Gimnazjum nr 16 przy ul. Jemiołowej 57.

W sobotę 19 stycznia zostały rozegrane mecze towarzyskie z udziałem naszych sekcji młodzików i minibaseballu oraz Demonów Miejska Górka. Później na hali stawili się zawodnicy sekcji kadetów i juniorów.<

W ostatnią sobotę w Pakosławiu odbył się pierwszy turniej halowy w 2013 roku. KSB Wrocław reprezentowali kadeci i młodzicy.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE :)

Przedstawiamy relację telewizji TEDE z rozegranego 15 grudnia turnieju młodzików >>>

W rozegranym dzisiaj turnieju młodzików triumfowała drużyna Demonów Miejska Górka, która wygrała wszystkie swoje mecze.

W najbliższą sobotę 15 grudnia 2012 r. we Wrocławiu na hali przy ul. Parkowej odbędzie się baseballowy turniej młodzików. W zawodach wezmą udział cztery drużyny - z Miejskiej Górki, Wołowa oraz dwie wrocławskie.

W rozegranym dzisiaj turnieju w Wołowie nasze drużyny młodzików zajęły drugie i trzecie miejsce. Najlepszę ekipą okazała się Miejska Górka, która wygrała wszystkie swoje mecze.

Czy nasi zawodnicy powtórzą sukces z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików? Przypomnijmy, że w rozegranym miesiąc temu finale po dramatycznym meczu nasi zawodnicy ulegli nieznacznie drużynie z Miejskiej Górki.

W najbliższą sobotę odbędą się treningi dla wszystkich grup wiekowych. W rozwinięciu godziny treningów oraz mapka dojazdu.

KSB II Wrocław zdobyło drugie miejsce w rozgrywkach Centralnej Ligi Baseballu. Wygrany zacięty półfinał z drużyną Comets Mazowsze i przegrany mecz finałowy z Yankees Działdowo.

KSB II Wrocław po wyrównanych pojedynkach z Pasikonikami Warszawa zajęła ostatecznie drugie miejsce w grupie południowej.

W najbliższą sobotę i niedzielę na prezentowanych boiskach baseballowych w Kutnie druga drużyna KSB Wrocław zmierzy się w turnieju finałowym Centralnej Ligi Baseballu.

Dzisiaj o godz. 17:00 Reprezentacja Polski Kadetów (U15) zainauguruje eliminacje do mistrzostw europy. Pierwszym rywalem biało-czerwonych będzie Chorwacja - gospodarz turnieju.

Już w najbliższą niedzielę długo oczekiwana inauguracja baseballowej ekstraligi we Wrocławiu. 27 maja o godz. 12:00 na Zakrzowie (boczne boisko Polaru Wrocław przy ul. Niepodległości, boczna Okulickiego).

Można już śledzić co dzieje się w ramach Centralnej Ligi Baseballu. Uruchomiona została oficjalna strona internetowa, na której można sprawdzić wyniki, tabele oraz terminarz spotkań.

Poznaliśmy drużyny, które wystąpią w Centralnej Lidze Baseballu. KSB Wrocław już niedługo zmierzy się z drużynami z Bełchatowa, Łodzi i Warszawy (Pasikoniki).

Klub Sportowy Baseball Wrocław dołączył właśnie do nowo powstałej ligi. Centralna Liga Baseballu (CLB), pod taką nazwą w bieżącym roku wystartują amatorskie rozgrywki, w której swój udział zgłosiły już 3 drużyny.

16 marca 2012 r. na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych klubów sportowych z Dolnego Śląska. Wśród wyróżnionych znalazł się również Klub Sportowy